Listed 6 days ago
unnamed road, 34760 Ümraniye, Turkey
₺24,500 / month
AÇIKLAMA İSTANBUL FİNANS MERKEZİ’NE KOMŞU | ULAŞIM SORUNU YOK 2+1 BAHÇE KATI Ümraniye Çamlık Mahallesi, Asya Çamlık Evleri olarak bilinen İkbal Caddesi üzerinde yer alan 2+1 bahçe katı İstanbul Finans Merkezi’ne komşu konumda bulunan daire; ana arterlere, toplu taşıma hatlarına ve Ümraniye merkezine kolay erişim sağlayan ulaşım avantajlı bir lokasyonda yer almaktadır. Bahçe katı olması sayesinde ferah ve kullanışlı bir yaşam alanı sunan daire; merkezi konumda, sakin bir çevrede yaşamak isteyenler için ideal bir seçenektir Devamını Oku
AÇIKLAMA İSTANBUL FİNANS MERKEZİ’NE KOMŞU | ULAŞIM SORUNU YOK 2+1 BAHÇE KATI Ümraniye Çamlık Mahallesi, Asya Çamlık Evleri olarak bilinen İkbal Caddesi üzerinde yer alan 2+1 bahçe katı İstanbul Finans Merkezi’ne komşu konumda bulunan daire; ana arterlere, toplu taşıma hatlarına ve Ümraniye merkezine kolay erişim sağlayan ulaşım avantajlı bir lokasyonda yer almaktadır.
Bahçe katı olması sayesinde ferah ve kullanışlı bir yaşam alanı sunan daire; merkezi konumda, sakin bir çevrede yaşamak isteyenler için ideal bir seçenektir Devamını Oku
Property type
apartment
Rooms
1
Size
85 m²
Price
₺24,500
Price per m²
₺288
The listing is located at unnamed road, 34760 Ümraniye, Turkey
Loading map