Orhangazi Caddesi, 34846 Maltepe, Turkey
₺37,000 / month
AÇIKLAMA Cevizli mahallesi Orhangazi caddesinde Metroya yaklaşık 5 dakika yürüme mesafesinde, otobüs durağına yakın Cadde üzerinde Doğalgaz kombili Kapalı mutfaklı Ferah, geniş 3+1 kiralık daire..
Property type
apartment
Rooms
4
Size
105 m²
Price
₺37,000
Price per m²
₺352
The listing is located at Orhangazi Caddesi, 34846 Maltepe, Turkey
Loading map