Listed 5 days ago
Agah Efendi İlkokulu, 214. Sokak, 35150 Karabağlar, Turkey
₺45,000 / month
AÇIKLAMA Hatay Basın Sitesi'nde bulunan 3+1 dairemizin özellikleri; Kısmi Deniz Manzaralı, Kapalı ve Açık Otopark, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5 dakika yürüme mesafesi, Sağlık Ocağı karşısında, İlkokul, Lise, Amerikan Koleji ve İzmir Türk Koleji yakını, Hatay metro yürüme mesafesi, Detaylı bilgi ve randevu oluşturmak için arayınız.. YASEMİN KIRKPINAR ÜNVER Tel: 91 Gayrimenkul Danışmanı
AÇIKLAMA Hatay Basın Sitesi'nde bulunan 3+1 dairemizin özellikleri; Kısmi Deniz Manzaralı, Kapalı ve Açık Otopark, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5 dakika yürüme mesafesi, Sağlık Ocağı karşısında, İlkokul, Lise, Amerikan Koleji ve İzmir Türk Koleji yakını, Hatay metro yürüme mesafesi, Detaylı bilgi ve randevu oluşturmak için arayınız..
YASEMİN KIRKPINAR ÜNVER Tel: 91 Gayrimenkul Danışmanı
Property type
apartment
Rooms
4
Size
100 m²
Price
₺45,000
Price per m²
₺450
The listing is located at Agah Efendi İlkokulu, 214. Sokak, 35150 Karabağlar, Turkey
Loading map