Cutting Edge, 34 Baker Street, Brighton, BN1 4JN, United Kingdom
£1,260 / month
Property type
student apartment
Rooms
1
Size
14 m²
Price
£1,260
Price per m²
£90
The listing is located at Cutting Edge, 34 Baker Street, Brighton, BN1 4JN, United Kingdom
Loading map