Listed 2 days ago
Skivbrytarevägen, 772 90 Grängesberg västra, Sweden
4,075 kr / month
Hyresrätt på Skivbrytarevägen 22 C i Grängesberg med 1 rum (31 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Hyresrätt på Skivbrytarevägen 22 C i Grängesberg med 1 rum (31 m²).
Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
31 m²
Price
4,075 kr
Price per m²
131 kr
The listing is located at Skivbrytarevägen, 772 90 Grängesberg västra, Sweden
Loading map