1 room apartment of 72m² in Lindesbergs kommun

711 78, Sweden

7,047 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 30-06-2026

Granlidenplan 8 C 1103

Granlidenplan ligger 5 minuters promenad från centrum av Guldsmedshyttan. Ett trevligt och mycket barnvänligt område med närhet tll naturen. Lägenheterna på andra våningen har balkong och på bottenvåningen finns en liten uteplats. är en gammal bruksort där du kan finna lugnet. Här är du nära naturen. Bra bussförbindelser både norr- och söderut. Här finns full service som affär, pizzeria, bensinmack, förskola och skola F-6. Vårdcentral, apotek, förskola och skola F-9 finns i Storå (3 km).

Property type

apartment

Rooms

1

Size

72 m²

Price

7,047 kr

Rental period

Unlimited

Available from

30-06-2026

Price per m²

98 kr

Map

The listing is located at 711 78, Sweden

Loading map