Tallvägen, 786 33 Vansbro, Sweden
6,628 kr / month
Läs mer hos mäklaren.
Läs mer hos mäklaren.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
60 m²
Price
6,628 kr
Price per m²
110 kr
The listing is located at Tallvägen, 786 33 Vansbro, Sweden
Loading map