Listed today
Taisho Ward, Osaka, Osaka Prefecture, Japan
¥71,500 / month
H-maison大正Ⅵのページです。《初期費用減額プラン有》
H-maison大正Ⅵのページです。《初期費用減額プラン有》
Property type
apartment
Rooms
1
Size
27 m²
Price
¥71,500
Price per m²
¥2648
The listing is located at Taisho Ward, Osaka, Osaka Prefecture, Japan
Loading map