2 rooms apartment of 54m² in Köping

Hagavägen, 731 41 Köping, Sweden

5,348 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Hagavägen 31 B

Funktionell bostad med tydlig planlösning. Lägenheten har en hall med plats för avhängning och förvaring. Vidare in finns ett vardagsrum med utrymme för både soffgrupp och matplats. Från vardagsrummet nås bostadens balkong. Köket ligger i anslutning till vardagsrummet och är utformat med praktiska arbetsytor och förvaringsmöjligheter. Sovrummet har plats för säng och enklare möblering. Badrummet är placerat nära entrén och är lättillgängligt. En bostad med en enkel och genomtänkt planlösning där ytorna används effektivt. Välkommen att skicka in din intresseanmälan redan idag Vid frågor är du varmt välkommen att

Property type

apartment

Rooms

2

Size

54 m²

Price

5,348 kr

Price per m²

99 kr

Map

The listing is located at Hagavägen, 731 41 Köping, Sweden

Loading map