Kista Galleria, Hanstavägen 55F, 164 53 Stockholm, Sweden
3,500 kr / month
Bor i en ungdomslägenhet som är etta, litet kök och hall. Önskar nån som kan dela hyra då jag tänkt studera
Bor i en ungdomslägenhet som är etta, litet kök och hall.
Önskar nån som kan dela hyra då jag tänkt studera
Property type
apartment
Rooms
2
Size
38 m²
Price
3,500 kr
Price per m²
92 kr
The listing is located at Kista Galleria, Hanstavägen 55F, 164 53 Stockholm, Sweden
Loading map