2 rooms apartment of 45m² in Stockholm

Blomsterkungsvägen, 165 77 Stockholm Municipality, Sweden

14,375 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

Hässelby - 2rok - 12mån - 14.375kr/mån

Bostaden hyrs ut omöberlad. Uthyrning av en nyproducerad 2:a om 45 med öppen planlösning mellan kök och vardagsrum med en härlig uteplats i bästa västerläge och allt i toppskick. Stort sovrum med plats för dubbelsäng och övrigt möblemang. Helkaklat badrum med kombinerad tvättmaskin/torktumlare. Lägenheten var ny i maj 2019, 2 rum 45 kvadratmeter. Finns möjlighet att hyra parkeringsplats utanför lägenheten för 650kr/månaden. Lägenheten kommer hyras ut omöblerad. - Uteplats i bästa...

Property type

apartment

Rooms

2

Size

45 m²

Price

14,375 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Price per m²

319 kr

Map

The listing is located at Blomsterkungsvägen, 165 77 Stockholm Municipality, Sweden

Loading map