Listed yesterday
Bastugatan 34, 846 31 Hede, Sweden
4,033 kr / month
Hyresrätt på Bastugatan 41 A i HEDE med 1 rum (34 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
34 m²
Price
4,033 kr
Price per m²
119 kr
The listing is located at Bastugatan 34, 846 31 Hede, Sweden
Loading map