Listed yesterday

3 rooms apartment of 77m² in Helsingborg

Ryttmästaregatan 13C, 254 53 Helsingborg, Sweden

12,650 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-10-2026

Helsingborg - 3rok - 12mån - 12.650kr/mån

Nu finns chansen att förvärva denna ljusa och välplanerade trerumslägenheter på sänkta våningar i hjärtat av populära Ringstorp. Här bor du högt upp med fri utsikt, minimalt insynsskydd och fantastiskt ljus som sprider sig över hela hemmet – allt detta kombinerat med en låg månadsavgift. De generösa 77 kvadratmeterna är smarta fördelar och erbjuder ett hem som känns både rymligt och mysigt. Köket är rymligt med bra arbetsytor (renoverat 2022), perfekt för den som gillar att laga mat, och...

Property type

apartment

Rooms

3

Size

77 m²

Price

12,650 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-10-2026

Price per m²

164 kr

Map

The listing is located at Ryttmästaregatan 13C, 254 53 Helsingborg, Sweden

Loading map