1 room apartment of 43m² in Helsingborg

Wrangelsgatan 7, 254 39 Helsingborg, Sweden

7,289 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

helsingborg tågaborg, skåne

Läs mer hos mäklaren. Fastigheten ligger på populära Tågaborg, med promenadavstånd till B. Pålsjö Skog, Norra Hamnen och Vikingsbergs parken. Det finns busshållplats i närområdet.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

43 m²

Price

7,289 kr

Price per m²

170 kr

Map

The listing is located at Wrangelsgatan 7, 254 39 Helsingborg, Sweden

Loading map