2 rooms apartment of 63m² in Helsingborg

Höstgatan 41, 256 65 Helsingborg, Sweden

8,152 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

helsingborg västergård, skåne

1 månadshyra deponeras. Möblerbar hall med plastgolv Badrum med badkar, delvis kakel/plastmatta Mindre rum som passar bra som gästrum/kontor eller walk in closet Rymligt sovrum med plastmatta Ljust vardagsrum med utgång till balkong Kök i vinkel med plastmatta. Till varje

Property type

apartment

Rooms

2

Size

63 m²

Price

8,152 kr

Price per m²

129 kr

Map

The listing is located at Höstgatan 41, 256 65 Helsingborg, Sweden

Loading map