Listed yesterday
Gaien Higashi-dori, Ichigaya Yanagicho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥145,000 / month
-
-
Property type
apartment
Rooms
1
Size
34 m²
Price
¥145,000
Price per m²
¥4265
The listing is located at Gaien Higashi-dori, Ichigaya Yanagicho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map