Hipólito Yrigoyen 2871, Ex-Plaza España, Santa Fe, Argentina
$490,000 / month
Piso 1 -
Piso 1 -
Property type
apartment
Rooms
1
Size
68 m²
Price
$490,000
Price per m²
$7206
The listing is located at Hipólito Yrigoyen 2871, Ex-Plaza España, Santa Fe, Argentina
Loading map