Listed yesterday
Högsvevägen, 785 42 Mockfjärd, Sweden
6,998 kr / month
Fastighetsbeteckning Högsveden 5:84 Kommun/Ort/Område Gagnef/ Mockfjärd/ Gatuadress Högsvevägen 27 Övriga utrymmen Tvättstuga och förråd finns i angränsande fastighet Bilplats Bilplats med motorvärmare ingår i månadshyran. Storlek 3 rum och Kök. Badrum med dusch Boarea 74.3 m2. Hyra Månadshyra 6 998 kronor i hyran ingår vatten och värme. Tillträde Uteplats Uteplats.
Fastighetsbeteckning Högsveden 5:84 Kommun/Ort/Område Gagnef/ Mockfjärd/ Gatuadress Högsvevägen 27 Övriga utrymmen Tvättstuga och förråd finns i angränsande fastighet Bilplats Bilplats med motorvärmare ingår i månadshyran.
Storlek 3 rum och Kök. Badrum med dusch Boarea 74.3 m2. Hyra Månadshyra 6 998 kronor i hyran ingår vatten och värme. Tillträde Uteplats Uteplats.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
74 m²
Price
6,998 kr
Price per m²
95 kr
The listing is located at Högsvevägen, 785 42 Mockfjärd, Sweden
Loading map