China, Hong Kong, Hong Kong Island, Admiralty, Kennedy Road
HK$46,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
105 m²
Price
HK$46,000
Price per m²
HK$438
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Admiralty, Kennedy Road
Loading map