Sønderbakken 8, 9681 Ranum, Denmark
6,662 kr / month
by: ranum type: rækkehus/hus opførselsår 1982 beliggende: husdyr tilladt: ja tv / radio: boxer udstyr: komfur og køleskab
Property type
townhouse
Rooms
4
Size
94 m²
Price
6,662 kr
Price per m²
71 kr
The listing is located at Sønderbakken 8, 9681 Ranum, Denmark
Loading map