1 room student apartment of 27m² in Tønsberg

Rambergveien 7, 3115 Tønsberg, Norway

10,050 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Parleilighet

6620 - 6960 NOK *Prisen endrer seg til NOK fra august Prisen kan variere med enheten du får tildelt. 15 - 19 kvm Størrelse og inventar kan variere med enheten du får tildelt. Bildene er kun eksempler på boligtypen og kan avvike fra enheten du får. Strøm inkludert Strøm er inkludert i husleia. 👉 OBS! Hybelen/leiligheten er ikke nødvendigvis ledig. Dette er bare en oversikt, så legg til flere alternativer i søknaden din for større sjanse for rask tildeling. Bokhylle Enkeltseng Garderobeskap Skrivebord/stol Skuffer under seng Oppvaskmaskin Solskjerming Induksjonskomfyr Kjøleskap

Property type

student apartment

Rooms

1

Size

27 m²

Price

10,050 kr

Price per m²

372 kr

Map

The listing is located at Rambergveien 7, 3115 Tønsberg, Norway

Loading map

Popular rental choices