Listed today

2 rooms apartment of 75m² in Elverum

2406 Elverum, Norway

12,000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Hybelleilighet

Hybelleilighet Hybelleilighet ledig fra Sentral leilighet med gangavstand til:Sentrum. (800m)Høyskole. (900m)Kollektivtransport. (500m)Dagligvare. (500m)Turområdet( 300m)Leiligheten er perfekt for 2 studenter. Da den inneholder stor stue med åpen kjøkkenløsning, balkong for fine dager. To store soverom med plass til seng og skrivepult for skolearbeid. Bad og bodplass. Parkering for 1 bil. Strøm og internett er inkludert i leien. Ta

Property type

apartment

Rooms

2

Size

75 m²

Price

12,000 kr

Price per m²

160 kr

Map

The listing is located at 2406 Elverum, Norway

Loading map