2 rooms apartment of 70m² in Alingsås

Stockslyckevägen 14A, Alingsås, Sverige

9,767 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 08-02-2026

Hyreslägenhet 2 rum och kök

Lägenheten ligger i Stockslycke i cafestaden Alingsås. Lägenheten är totalrenoverad från tak till golv med stora ytor att röra sig på. Allt är nytt o fräscht. Öppen planlösning mellan kök, hall o vardagsrum. Ljusa o fräscha färger på väggarna.. stor toalett med duschväggar. Balkong ut från vardagsrummet som är hyfsat stor, får plats med ett mindre matbord o 4 mindre stolar, eller en mindre mindre soffa o litet bord. Parkettgolv i alla rummen o köket. Kakel och klinkers från golv till tak i badrummet. Stor luftig hall. Stor kyl o frys i köket, och många lådor o skåp i köket.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

70 m²

Price

9,767 kr

Rental period

Unlimited

Available from

08-02-2026

Price per m²

140 kr

Map

The listing is located at Stockslyckevägen 14A, Alingsås, Sverige

Loading map

Landlord

Verified by Findallrentals