栄町, Hanamizuki-dori Street, 栄町一丁目, Ushiku, Ibaraki Prefecture 300-1222, Japan
¥60,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
64 m²
Price
¥60,000
Price per m²
¥938
The listing is located at 栄町, Hanamizuki-dori Street, 栄町一丁目, Ushiku, Ibaraki Prefecture 300-1222, Japan
Loading map