Midorino, Akahama-Yatabe Line, Midorino 2-chome, Tsukuba, Ibaraki Prefecture 305-0882, Japan
¥70,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
58 m²
Price
¥70,000
Price per m²
¥1207
The listing is located at Midorino, Akahama-Yatabe Line, Midorino 2-chome, Tsukuba, Ibaraki Prefecture 305-0882, Japan
Loading map