流山市立東深井中学校, Nagareyama-kaido Avenue, 美原二丁目, Nagareyama, Chiba Prefecture 270-0107, Japan
¥100,000 / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
59 m²
Price
¥100,000
Price per m²
¥1695
The listing is located at 流山市立東深井中学校, Nagareyama-kaido Avenue, 美原二丁目, Nagareyama, Chiba Prefecture 270-0107, Japan
Loading map