3 rooms apartment of 87m² in Esbjerg

Poshya Hairstyle, Danmarksgade, 6700 Esbjerg, Denmark

6,250 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Jernbanegade 10 m.fl.

Ejendommen Ejendommen er opført i 1926. Nyere vinduer og nyistandsat facade. Boligerne Ejendommen indeholder 54 boliglejemål fra 62 til 125 m². Pæn gård med grønne arealer, garager og parkeringsmulighed. Alle lejemål vil ved genudlejning blive gennemgribende renoveret, således at lejer overtager et lejemål i høj kvalitet. Området Boligejendom, karré med særdeles god beliggenhed ved Esbjerg Banegård, Butikscenteret Broen, gågaden .

Property type

apartment

Rooms

3

Size

87 m²

Price

6,250 kr

Price per m²

72 kr

Map

The listing is located at Poshya Hairstyle, Danmarksgade, 6700 Esbjerg, Denmark

Loading map