Samoncho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥144,000 / month
20戸
20戸
Property type
apartment
Rooms
1
Size
27 m²
Price
¥144,000
Price per m²
¥5333
The listing is located at Samoncho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map