China, Hong Kong, Kowloon, Kai Tak, Muk Ning Street
HK$15,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
34 m²
Price
HK$15,000
Price per m²
HK$441
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Kai Tak, Muk Ning Street
Loading map