2021 Sokak, 20050 Merkezefendi, Turkey
₺20,000 / month
REALTY WORLD MAY GAYRİMENKUL Dairemizin Özellikleri; • Dairemiz Karahasanlı Mahallesi'nde Bulunmaktadır. Şehir Hastanesinin Karşısında. • 2+1 55 M² Brüt 45 M² Net Kullanım Alanı Mevcuttur. • Dairemiz 5 Katlı Binanın 1.Katın'da Yer Almaktadır. • Balkon Mevcuttur. • Dairemiz Eşyalı Olarak Kiralıktır. • Buzdolabı, Klima, Set Üstü Ocak, Fırın, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, 2 Kişilik Yatak Baza, tek Kişilik Yatak Baza, Oturma Takımı, Yemek Masa Takımı, Televizyon, Kombi • Bireysel Sistem Doğalgaz Mevcuttur. • Yerden Isıtmadır. • Marketlere, Hastaneye, Otobüs Durağına yürüme mesafesindedir. DAİREMİZİ YERİNDE GÖRMEK VE DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN ; LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ... TÜM İLANLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ ...
REALTY WORLD MAY GAYRİMENKUL Dairemizin Özellikleri; • Dairemiz Karahasanlı Mahallesi'nde Bulunmaktadır. Şehir Hastanesinin Karşısında. • 2+1 55 M² Brüt 45 M² Net Kullanım Alanı Mevcuttur. • Dairemiz 5 Katlı Binanın 1.Katın'da Yer Almaktadır. • Balkon Mevcuttur. • Dairemiz Eşyalı Olarak Kiralıktır. • Buzdolabı, Klima, Set Üstü Ocak, Fırın, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, 2 Kişilik Yatak Baza, tek Kişilik Yatak Baza, Oturma Takımı, Yemek Masa Takımı, Televizyon, Kombi • Bireysel Sistem Doğalgaz Mevcuttur.
• Yerden Isıtmadır. • Marketlere, Hastaneye, Otobüs Durağına yürüme mesafesindedir. DAİREMİZİ YERİNDE GÖRMEK VE DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN ; LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ... TÜM İLANLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ ...
Property type
apartment
Rooms
3
Size
55 m²
Price
₺20,000
Price per m²
₺364
The listing is located at 2021 Sokak, 20050 Merkezefendi, Turkey
Loading map