2 rooms apartment of 67m² in Katrineholm

Rönngatan 3a-3e, 641 51 Katrineholm, Sweden

7,723 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

katrineholm v n-torp, södermanland

Om lägenheten Som ny kund får du hyresrabatt med 1500 kr/må ett år. Fin tvåa med kök med stort badrum och grovkök Om området Västra Nävertorp ligger 2 km från centrum. Barnen har mycket nära till skolan och ”Kulan”, arenan för basket och fotboll. Det är goda kommunikationer och du som bor här har bara ca 100 meter till busshållplatsen.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

67 m²

Price

7,723 kr

Price per m²

115 kr

Map

The listing is located at Rönngatan 3a-3e, 641 51 Katrineholm, Sweden

Loading map