Listed yesterday
Mostowa 31, 61-854 Poznan, Poland
1,450 zł / month
Do wynajęcia kawalerka w ścisłym centrum miasta. - ul. Mostowa 31 - 400 metrów od płyty Starego Rynku - komunikacja miejska - Tramwaj (Plac Bernardyński 290m, Małe Garbary 550m), Autobus (Mostowa 150m, Garbary 200m). Dobry dojazd do każdej dzielnicy miasta, uczelni, targów, dworca itp. Budynek: Dobrze utrzymana kamienica, zamykany teren. Kawalerki znajdują się na piętrze 3/5. Z klatki głównej wejście na wewnętrzny, zamykany i dodatkowo ogrzewany korytarz prowadzący do mieszkań. Mieszkanie: Lokal o powierzchni ok 20 m2, składający się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki. Wysokość lokalu 3,2m. W lokalu ogrzewanie centralne, na podłogach wysokiej jakości miękka, antyalergiczna, hotelowa wykładzina satynowa. Na wyposażeniu meble, lodówka, płyty grzewcza, pralka. Na życzenie klienta możliwe usunięcie mebli. Koszty: Czynsz - 1450 zł Opłaty - 400 zł (wszystko łącznie z prądem, ogrzewaniem, wodą, śmieciami itp. Brak dodatkowych opłat. Kaucja - zwrotna w wysokości 1850 zł Jednorazowa Prowizja dla biura w wysokości 2000 zł We speak english. Zapraszam do oglądania - Jędrzej Żeleźnik Oferta nr wysłana z systemu LocumNet Online
Do wynajęcia kawalerka w ścisłym centrum miasta. - ul. Mostowa 31 - 400 metrów od płyty Starego Rynku - komunikacja miejska - Tramwaj (Plac Bernardyński 290m, Małe Garbary 550m), Autobus (Mostowa 150m, Garbary 200m). Dobry dojazd do każdej dzielnicy miasta, uczelni, targów, dworca itp. Budynek: Dobrze utrzymana kamienica, zamykany teren. Kawalerki znajdują się na piętrze 3/5. Z klatki głównej wejście na wewnętrzny, zamykany i dodatkowo ogrzewany korytarz prowadzący do mieszkań. Mieszkanie: Lokal o powierzchni ok 20 m2, składający się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki.
Wysokość lokalu 3,2m. W lokalu ogrzewanie centralne, na podłogach wysokiej jakości miękka, antyalergiczna, hotelowa wykładzina satynowa. Na wyposażeniu meble, lodówka, płyty grzewcza, pralka. Na życzenie klienta możliwe usunięcie mebli. Koszty: Czynsz - 1450 zł Opłaty - 400 zł (wszystko łącznie z prądem, ogrzewaniem, wodą, śmieciami itp. Brak dodatkowych opłat. Kaucja - zwrotna w wysokości 1850 zł Jednorazowa Prowizja dla biura w wysokości 2000 zł We speak english. Zapraszam do oglądania - Jędrzej Żeleźnik Oferta nr wysłana z systemu LocumNet Online
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
1,450 zł
Price per m²
73 zł
The listing is located at Mostowa 31, 61-854 Poznan, Poland
Loading map