Tomasza Kotlarza 9c, 40-139 Katowice, Poland
1,350 zł / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
1,350 zł
Price per m²
68 zł
The listing is located at Tomasza Kotlarza 9c, 40-139 Katowice, Poland
Loading map