1 room apartment of 34m² in Bydgoszcz

Jana Karola Chodkiewicza 14, 85-064 Bydgoszcz, Poland

1,750 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kawalerka do wynajęcia:

Do wynajęcia kawalerka prestiżowe OSIEDLE BOTANIQ Chodkiewicza 19. Zupełnie nowa, w bloku świeżo po odbiorze, w pełni umeblowana i wyposażona we wszystkie niezbędne nowe urządzenia AGD, gotowa do wprowadzenia. Położone na 4 piętrze, w 5-piętrowym budynku z 2023 roku w atrakcyjnej lokalizacji, tuż obok licznych parków, 15 minut od Myślęcinka, w pobliżu CH Focus. Idealnie usytuowana blisko centrum i dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta. Kolejnym atutem mieszkania jest piękny widok. Całe osiedle jest ogrodzone. W skład oferty najmu wchodzi: - mieszkanie 34 m kw. Za dodatkową opłatą 200 zł miesięcznie: - miejsce parkingowe w hali garażowej na platformach. W mieszkaniu znajdują się: - salon (rozkładana kanapa, regał, meble RTV, stolik) - w pełni wyposażony aneks kuchenny z częścią jadalnianą, - łazienka z prysznicem i pralką, - przedpokój z pojemną szafą i regałem. Świetna lokalizacja: - Przystanki tramwajowe i autobusowe, - Centrum Medyczne, - Stokrotka, Biedronka, Apteka, Lidl, - Paczkomaty, - Park17. Miesięczny koszt najmu: 1750 zł koszt najmu 200 zł miejsce postojowe w hali garażowej 511,72 zł opłaty do wspólnoty ( w tym zaliczki na ogrzewanie, wodę i śmieci dla jednej osoby) 150 zł zaliczka miesięcznie na prąd ( opłacany na podstawie faktur zużycia) 2500 zł kaucja zwrotna Simple Dom - Najem i Zarządzanie jest profesjonalną agencją Nieruchomości i zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji. Pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji za świadczoną usługę pośrednictwa. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (om)

Property type

apartment

Rooms

1

Size

34 m²

Price

1,750 zł

Price per m²

51 zł

Map

The listing is located at Jana Karola Chodkiewicza 14, 85-064 Bydgoszcz, Poland

Loading map