Listed 3 days ago
Minimal Coffee, Żurawia 13, 60-860 Poznan, Poland
1,550 zł / month
Przestronna i cicha kawalerka w zadbanej kamienicy w modnej dzielnicy Jeżyce, przy ul. Żurawiej - 2 min. pieszo od przystanku tramwajowego przy Rynku Jeżyckim, kilka min. pieszo od ścisłego centrum miasta. Wszelkie miejskie wygody w pieszym zasięgu. Układ mieszkania typu: salon, oddzielna kuchnia z oknem i miejscem na stół/biurko, łazienka, WC. Indywidualne centralne ogrzewanie gazowe i ciepła woda – nowy piec dwufunkcyjny. Nowa, wyposażona kuchnia i łazienka. Pozostałe meble we własnym zakresie. Światłowód – opłaty we własnym zakresie. Atrakcyjna cena i warunki najmu 1.550 zł/mc Niskie opłaty administracyjne: 250 zł/mc plus zużycie gazu, prądu, wody i śmieci Niska kaucja zwracana po zakończeniu najmu 1.550 zł Prowizja za pośrednictwo 1.800 zł (jednorazowo) Proponuję również inne mieszkania do wynajęcia w Poznaniu. Z pozdrowieniami Adam Preferuję
Przestronna i cicha kawalerka w zadbanej kamienicy w modnej dzielnicy Jeżyce, przy ul. Żurawiej - 2 min. pieszo od przystanku tramwajowego przy Rynku Jeżyckim, kilka min. pieszo od ścisłego centrum miasta. Wszelkie miejskie wygody w pieszym zasięgu. Układ mieszkania typu: salon, oddzielna kuchnia z oknem i miejscem na stół/biurko, łazienka, WC. Indywidualne centralne ogrzewanie gazowe i ciepła woda – nowy piec dwufunkcyjny. Nowa, wyposażona kuchnia i łazienka.
Pozostałe meble we własnym zakresie. Światłowód – opłaty we własnym zakresie. Atrakcyjna cena i warunki najmu 1.550 zł/mc Niskie opłaty administracyjne: 250 zł/mc plus zużycie gazu, prądu, wody i śmieci Niska kaucja zwracana po zakończeniu najmu 1.550 zł Prowizja za pośrednictwo 1.800 zł (jednorazowo) Proponuję również inne mieszkania do wynajęcia w Poznaniu. Z pozdrowieniami Adam Preferuję
Property type
apartment
Rooms
1
Size
29 m²
Price
1,550 zł
Price per m²
53 zł
The listing is located at Minimal Coffee, Żurawia 13, 60-860 Poznan, Poland
Loading map