Add to favourites
38400 Develi, Turkey
₺4,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
36 m²
Price
₺4,000
Price per m²
₺111
The listing is located at 38400 Develi, Turkey
Loading map
Monthly rate
Any concerns about this listing?Report it to our team.