10 Avenida Norte Bis, Colonia Palmas Privadas, 77762 Tulum, ROO, Mexico
$13,000 / month
Kayum 102
Kayum 102
Property type
apartment
Rooms
2
Size
121 m²
Price
$13,000
Price per m²
$107
The listing is located at 10 Avenida Norte Bis, Colonia Palmas Privadas, 77762 Tulum, ROO, Mexico
Loading map