1 room apartment of 67m² in Tiszakécske

Hungary

350,000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó lakás Budapest II. ker

Leírás Budán, a II. kerület kedvelt részén, a Frankel Leó utcában, rendezett, liftes társasház IV. emeletén kiadó egy 67 nm-es, 2,5 szobás, jó állapotú, bútorozott és teljesen gépesített lakás. A lakás amerikai konyhás nappalival rendelkezik, ahol a konyha kissé elszeparált. A konyha beépített bútorokkal és gépekkel felszerelt: gáztűzhely sütővel, új mosogatógép, hűtő, mikrohullámú sütő áll rendelkezésre. A világos, keleti fekvésű nappali utcára néz, és közvetlen erkélykapcsolattal rendelkezik. Innen tolóajtóval nyílik egy kisebb szoba, amely ideális dolgozószobának, vendégszobának vagy gyerekszobának. A nagyobb hálószoba külön nyíló, szintén utcai kilátással. A praktikus kamra tovább növeli a lakás funkcionalitását. A fürdőszoba kádas, a meleg vízről villanybojler gondoskodik, valamint új mosó- és szárítógép is rendelkezésre áll. A WC külön helyiségben található. Az előszobában nagy, tolóajtós gardróbszekrény biztosít sok tárolóhelyet. A fűtés házközponti, a nyári komfortot klímaberendezések biztosítják. A lakás tágas érzetű, frissen festett, azonnal költözhető, új bérlőjét várja. Elhelyezkedés, környék Komjády uszoda sétatávolságra Pár perc alatt elérhető a Mammut Bevásárlóközpont, Lidl, élelmiszerüzletek Kiváló közlekedés: 17, 19, 41 villamos H5 HÉV 9 busz. Bérleti díj: Ft./hó Kaució: 2 havi bérleti díj Közjegyzői kiköltözési nyilatkozat szükséges Érdeklődni: + Lakásbiztosítások akár havi 2741 Ft-ért! Kattintson a részletekért!

Property type

apartment

Rooms

1

Size

67 m²

Price

350,000 Ft

Price per m²

5224 Ft

Map

The listing is located at Hungary

Loading map