5 rooms apartment of 240m² in Budapest

1024 Budapest, Keleti Károly utca 6., Hungary

650,000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó, lakás, Budapest, II. kerület

Kiadó tágas, kertkapcsolatos 240 nm-es ingatlan a II. kerületben! Budán, a II. kerület egyik legkedveltebb, csendes részén kiadó egy 240 négyzetméteres, világos, modern otthon, amely tökéletes választás családoknak és fiataloknak egyaránt. Az ingatlan közvetlen kertkapcsolattal rendelkezik, így a reggeli kávét a teraszon, a délutáni pihenést pedig a zöldben élvezheti. A tágas terek, praktikus elrendezés és a minőségi anyagok gondoskodnak a kényelmes mindennapokról. Állattartás megengedett, így kedvencét sem kell otthon hagynia! Főbb jellemzők: 240 nm lakótér Nappali + 4 hálószoba Kertkapcsolat és terasz Modern, gépesített konyha Több fürdőszoba és külön mellékhelyiségek Parkolási lehetőség megbeszélés alapján A környék csendes, biztonságos és zöld, mégis közel található minden, amire szükség lehet – iskolák, óvodák, boltok, tömegközlekedés és kirándulóhelyek egyaránt elérhető távolságban.

Property type

apartment

Rooms

5

Size

240 m²

Price

650,000 Ft

Price per m²

2708 Ft

Map

The listing is located at 1024 Budapest, Keleti Károly utca 6., Hungary

Loading map