3 rooms apartment of 80m² in Budapest

1054 Budapest, Honvéd utca 3., Hungary

780,000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó, lakás, Budapest, V. kerület

V. Honvéd utcában KIADÓ LUXUSLAKÁS! Kiadásra kínálunk a Parlament közelében a Honvéd utcában egy teljesen bútorozott, gépesített , 80nm-es, 3. emeleti luxuslakást. Az apartmanban amerikai konyhás nappali étkezővel, 2 hálószoba és 2 fürdőszoba található . Tömegközlekedéssel könnyedén megközelíthető.( piros Metro) Tulajdonosa igényes, hosszútávú ( minimum 1 évre ) bérlőt szeretne, 2 havi kaucióval azonnal költözhető. Várjuk hívását! Extrák: amerikai konyha,bútorozott,étkező,jó közlekedés,klíma,különnyíló szobák

Property type

apartment

Rooms

3

Size

80 m²

Price

780,000 Ft

Price per m²

9750 Ft

Map

The listing is located at 1054 Budapest, Honvéd utca 3., Hungary

Loading map