2 rooms apartment of 83m² in Budapest

1125 Budapest, Mátyás király út 14/d., Hungary

300,000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó, lakás, Budapest, XII. kerület

Kiadóvá vált a Tornalja utcában egy 2 szoba + hallos, 83 nm-es, erkélyes, jó állapotú, bútorozott lakás, egy jó állapotú társasház második emeletén. Kisállat nem hozható. A lakáshoz tartozik egy felszíni autóbeálló, ami benne van az árban. Közös költség 34000 Ft, ami az általános költségeken felül a vízdíjat és a felújítási alapot tartalmazza. A lakás kéthavi kaució + egyhavi bérleti díj kifizetésével azonnal költözhető. A minimum bérleti idő 1 év. A környék infrastruktúrája kiváló: a közelben iskolák, üzletek, parkok, rendelők találhatók, a tömegközlekedés pedig néhány perc sétával elérhető. Kérdés esetén keressen minket bizalommal! Irodánk ingyenes hiteltanácsadással áll ügyfeleink rendelkezésére. Vevőink részére a közvetítés díjmentes. A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

83 m²

Price

300,000 Ft

Price per m²

3614 Ft

Map

The listing is located at 1125 Budapest, Mátyás király út 14/d., Hungary

Loading map