2 rooms apartment of 66m² in Gyöngyös

3200 Gyöngyös, Mérges út ., Hungary

133,000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó, lakás, Heves, Gyöngyös

Igényesen felújított 66 nm-es, 2 szobás lakás hosszú távra kiadó! Szívesen költöznél egy csendes, nyugodt környékre, de mégis közel maradnál a város szívéhez? Akkor ezt a 2. emeleti, 66 nm-es lakást neked találták ki! A tágas, 2 szobás ingatlan igényesen felújított állapotban várja új lakóját. Elhelyezkedés: Csak 500 méterre a vasút- és buszállomástól, így könnyedén elérheted a környező városokat és a Fővárost. 10 perces sétára a főtértől, ahol minden fontos szolgáltatás elérhető! Főbb jellemzők: -A lakás műanyag nyílászárói hőszigeteltek, és redőnnyel felszereltek a maximális kényelem érdekében. -Gázkonvektorok gondoskodnak a fűtésről, a meleg vizet pedig villanybojler biztosítja. -A lakáshoz egy 5 nm-es zárható alagsori tároló is tartozik, ahol biztonságosan elhelyezheted értékeidet. -A ház előtt ingyenes parkolási lehetőség áll rendelkezésre. -Beépített erkélyen bővíti a lakás méreteit. -Alacsony fenntartási költségű! Ha egy hosszú távon otthonos, praktikus, és remek elhelyezkedésű lakást keresel, ne hagyd ki ezt a lehetőséget! Extrák: erkély

Property type

apartment

Rooms

2

Size

66 m²

Price

133,000 Ft

Price per m²

2015 Ft

Map

The listing is located at 3200 Gyöngyös, Mérges út ., Hungary

Loading map