1 room apartment of 60m² in Pécs

SmilingBar Pécs, 7622 Pécs, Bajcsy-Zsilinszky utca 9., Hungary

220,000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó téglalakás, albérlet,Pécs, 2. emelet

Pécs kedvelt részén kiadó egy 2. emeleti, 60 nm-es, téglaépítésű tetőtéri lakás, amely otthonos kialakításával és kiváló adottságaival ideális választás egyedülállóknak vagy pároknak. A lakás elrendezése praktikus: egy külön nyíló kisebb szoba, valamint egy tágas nappali/szoba, amely világos és jól berendezhető térként szolgál. Az ingatlan részben felújított, teljesen bútorozott, így azonnal költözhető állapotban várja új bérlőjét. A nyári komfortot klímaberendezés biztosítja. A lakáshoz egy nagy méretű terasz tartozik, amely kellemes kikapcsolódási lehetőséget nyújt a mindennapokban. Bérleti feltételek: Bérleti díj: Ft/hó + rezsi 2 havi kaució szükséges Márciustól költözhető

Property type

apartment

Rooms

1

Size

60 m²

Price

220,000 Ft

Price per m²

3667 Ft

Map

The listing is located at SmilingBar Pécs, 7622 Pécs, Bajcsy-Zsilinszky utca 9., Hungary

Loading map