2 rooms apartment of 50m² in Szombathely

Szombathely, Vas, Hungary

140,000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó Téglalakás

Kiadó 2 szobás, szép állapotú, Benedek Elek utca lakás Szombathelyen Kiadó Szombathelyen a Derkovits városrészen, Benedek elek utcában, egy magaszföldszinti, 50 nm-es, 2 szobás, távhős, szép állapotú lakás. - azonnal költözhető - 2 havi kaució - minimum 1-2 éves szerződéssel Érd.: 06 30 / 937 - 0429 Béry Attila Több képet a ax2.hu oldalon láthatnak

Property type

apartment

Rooms

2

Size

50 m²

Price

140,000 Ft

Price per m²

2800 Ft

Map

The listing is located at Szombathely, Vas, Hungary

Loading map