Tatabánya, 2800 Tatabánya, Jedlik Ányos utca ., Hungary
130,000 Ft / month
Kiadásra kínálunk egy másfélszobás 36 nm-es tizedik emeleti lakást. A lakás bútorozott, gépesített. A közelben boltok, iskolák, orvosi rendelő, gyógyszertár, buszmegállók is megtalálhatók a városközpont pár perc sétával elérhető. Kisállat és dohányzás nem megengedett. Az ingatlan azonnal birtokba vehető, két havi kaució és az első havi bérleti díj ellenében!
Kiadásra kínálunk egy másfélszobás 36 nm-es tizedik emeleti lakást. A lakás bútorozott, gépesített. A közelben boltok, iskolák, orvosi rendelő, gyógyszertár, buszmegállók is megtalálhatók a városközpont pár perc sétával elérhető.
Kisállat és dohányzás nem megengedett. Az ingatlan azonnal birtokba vehető, két havi kaució és az első havi bérleti díj ellenében!
Property type
apartment
Rooms
1
Size
36 m²
Price
130,000 Ft
Price per m²
3611 Ft
Tatabánya, 2800 Tatabánya, Jedlik Ányos utca ., Hungary
Loading map