Kildegaarden 9, 7470 Karup, Denmark
4,944 kr / month
Afdeligens navn Om afdelingen Afdelingen består af 68 Familieboliger 0 Ungdomsboliger 0 Ældreboliger 0 Enkeltværelser Beliggenhed Kildegaarden 9, 7470 Karup J Internetforbindelse Nej Antenneforening Nej Vaskeri Nej Porttelefon Nej
Property type
house
Rooms
3
Size
84 m²
Price
4,944 kr
Price per m²
59 kr
The listing is located at Kildegaarden 9, 7470 Karup, Denmark
Loading map