Kitasako-nibancho, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
¥69,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
53 m²
Price
¥69,000
Price per m²
¥1302
The listing is located at Kitasako-nibancho, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
Loading map