Nakahara Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 213-0021, Japan
¥225,000 / month
1戸
1戸
Property type
apartment
Rooms
1
Size
66 m²
Price
¥225,000
Price per m²
¥3409
The listing is located at Nakahara Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 213-0021, Japan
Loading map