3 rooms apartment of 143m² in Esbjerg

Jernbanegade 4, 6700 Esbjerg, Denmark

9,500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-12-2024

Kongensgade 1-3

Ejendommen Ejendommen er opført i 1890 og har et flot klassisk udtryk. Boligerne Ejendommen indeholder 29 boliglejemål fra 54 til 156 m². Området Gågadeejendom beliggende på hjørnet af Kongensgade, Jernbanegade og Østergade i et attraktivt område, både for butikker og boliger samt lige overfor det nye butikscenter Broen.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

143 m²

Price

9,500 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-12-2024

Price per m²

66 kr

Map

The listing is located at Jernbanegade 4, 6700 Esbjerg, Denmark

Loading map