Listed today
5105 Eidsvåg, Norway
25,000 kr / month
Korttidsutleie til 29. juli. Leilighet med fantastisk utsikt mot Bergen Golfklubb – ledig omgåendeKoselig og møblert leilighet til leie i Øvre Ervik, med flott utsikt mot Bergen Golfklubb. Leiligheten ligger i et stille og rolig område med gode turmuligheter og hyggelige omgivelser.Leiligheten er møblert og kan overtas umiddelbart. Strøm inkludert 1 parkeringsplass inkludertDette er en bolig som passer best for en rolig leietaker. Leiligheten er ikke egnet for sene kvelder eller festing, da det bor en familie i etasjen under og lydisoleringen er av eldre standard (bygget i 1957).Interessert?Send gjerne en melding og skriv litt om deg selv, så tar vi
Korttidsutleie til 29. juli. Leilighet med fantastisk utsikt mot Bergen Golfklubb – ledig omgåendeKoselig og møblert leilighet til leie i Øvre Ervik, med flott utsikt mot Bergen Golfklubb. Leiligheten ligger i et stille og rolig område med gode turmuligheter og hyggelige omgivelser.Leiligheten er møblert og kan overtas umiddelbart.
Strøm inkludert 1 parkeringsplass inkludertDette er en bolig som passer best for en rolig leietaker. Leiligheten er ikke egnet for sene kvelder eller festing, da det bor en familie i etasjen under og lydisoleringen er av eldre standard (bygget i 1957).Interessert?Send gjerne en melding og skriv litt om deg selv, så tar vi
Property type
apartment
Rooms
2
Size
75 m²
Price
25,000 kr
Price per m²
333 kr
The listing is located at 5105 Eidsvåg, Norway
Loading map